top of page
WEAEA.jpg

Susam

Sokağı

Adsız222244.png

Hakkımızda

itl.cat_blue-flowers-wallpaper-hd_735111

Sınıf Kontejyanı 10 Öğrencidir

Uzman Eğitmenlerimiz

Geleceği   Şekillendiriyoruz

Okul öncesi eğitim veren, psikolojik ve pedagojik yönden çocuklarımızın desteklendiği, yaşam boyu öğrenme metotları ile ufuklarını genişleten bir kurumdur.

Çocuklar özgür ve yaratıcı bir ortamda geleceğe hazırlanırlar.

MEB temel eğitim içerikli birlik ve bütünlüğü yeni geliştirilmiş uygulamalarla destekleyerek öncü ve örnek olmak adına devam edeceğiz. Eğitimde, verimlilik ve etkinliğin ön plana alan öğrenci merkezli uygulanan eğitimin sistemimizin amacı çocuklarımızın ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkartmaktadır.

FİZİKSEL

ve

RUHSAL

GELİŞİM

edi_ve_budi-14.gif

OKULUMUZ

 

3 katlı olup müstakildir. Kurumumuzda farklı yaş gruplarına ait 4 adet sınıf, 1 kapalı oyun salonu, 1 yemekhane, 1 aktivite odası ve her katta lavabolar bulunmaktadır.Geniş bahçe ve açık oyun alanı vardır. 

Okulumuzda her sınıf için 1 uzman öğretmen ile 1 yardımcı öğretmen görev yapmaktadır.

edi_ve_budi-1.gif
edi_ve_budi-1.gif

MUTFAK

3 ÖĞÜN GÜNDE

Tükenilen gıdalar toptan değil, haftalık olarak taze ve özenle seçilir. Bilinen kaliteli markalar tercih edilir.  Sebze meyve mevsimine göre organik hal pazarından alınır. Et ürünleri tanınmış en iyi kasap marketlerinden temin edilir.

edi_ve_budi-15.gif

Jake Chabot

Operations Manager

PSİKOLOJİ

 

Çocuklarımızın en iyi gelişimi için psikolojik açıdan huzurlu, mutlu olması çok önemlidir. Her daim çocuklarımız okulumuzdaki süre boyunca güle oynaya eğitim almaktadır. Psikoloğumuz tarafından öğrencilerimiz, sınıf ortamları, toplu ortak ortamları, düzenli incelenip takip edilmektedir.

edi_ve_budi-12.gif
bottom of page